Skip to main content

Likvidace náletových dřevin


Naše firma je expertem na likvidaci náletových dřevin, zejména na středních a velkých pozemcích. S těmito náročnými projekty se dokážeme vypořádat díky našemu zkušenému týmu a moderní těžké technice.

Nabízíme hloubkové i povrchové frézování náletových dřevin. Hloubkové frézování efektivně odstraňuje dřeviny včetně kořenů, zatímco povrchové frézování se hodí pro likvidaci menších dřevin a keřů.

Po dokončení procesu likvidace náletových dřevin, zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci dřevin štěpkováním. Tímto způsobem chráníme přírodu a zároveň vytváříme užitečný materiál, vhodný jako mulč.

Naše služby jsou kompletní a šité na míru – od první konzultace po konečné čištění pozemku.

Fréza pro likvidaci náletových řevin

SEPPI M STARSOIL L250

Tato univerzální půdní fréza a mulčovač, vhodný pro drcení klestu, náletových dřevin a kamenů (min. průměr 30 cm), pracuje na kolovém traktoru VALTRA T214 D s frézou SEPPI M STARSOIL L250.

Je užitečná pro likvidaci těžebních zbytků, údržbu vedení, rekultivaci ploch a další. Rozdrcené dřevo slouží jako mulčovací vrstva. Kromě toho fréza je vhodná pro frézování kamenů, údržbu linek, rozdrcení stavební suti, rekultivaci pozemků, přípravu půdy pro výsadby a čištění po těžbě.