Skip to main content

Naše technika


Představujeme vám flotilu naší moderní techniky, které používáme pro naši specializovanou práci se dřevem. Nejčastěji techniku využíváme na lesní práce, štěpkování dřeva, rizikové kácení stromů a likvidace a frézování pařezů či likvidace náletových dřevin.

Používáme například speciální střihací nůžky na pařezy od renomovaného výrobce Westtech či pařezovou frézu. Tyto nástroje jsou zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Pro přibližování dřeva máme k dispozici traktory (UKT) s vyvážečími soupravami vybavenými manipulační technikou pro třízení dřevin.

Naše špičkové stroje pro štěpkování dřeva nám umožňují efektivní a kvalitní zpracování dřevěné hmoty. Rizikové kácení stromů provádíme s maximální bezpečností a přesností díky našim specializovaným strojům. A s našimi stroji pro likvidaci a frézování pařezů jsme schopni rychle a efektivně odstranit i ty nejodolnější pařezy.

Podívejte se na naše vybavení v galerii níže a objevte, jak využíváme tuto špičkovou techniku v praxi. Jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout komplexní služby v oblasti lesnictví díky tomuto vybavení. Pro jakékoliv dotazy neváhejte kontaktovat náš tým odborníků.