Skip to main content

Povrchové frézování jedna báseň!

Povrchové frézování jedna báseň!

Představujeme vám nového člena našeho vozového parku  – povrchovou frézou značky FAE, která dělá z povrchového frézování opravdivý zážitek.

Jaké výhody tento stroj nabízí?

 1. Úspora času: Díky novému trakčnímu systému a paralelní 2-stupňové převodovce umíme zvýšit produktivitu povrchového frézování a zkrátit tak výrazně dobu realizace projektů.

 2. Efektivní rozmanitost: Stroj je schopen obdělávat půdu, kameny a dřevo, což umožňuje zadavatelům spolehnout se při různorodých úkolech na jediný stroj od jednoho dodavatele.

 3. Flexibilita: Systém, který umožňuje snadnou změnu mezi rychlými a pomalými otáčkami, je ideální pro různé typy prací, od mulčování dřeva po frézování kamení.

 4. Bezpečnost: Funkce chlazení je jednoduše ovladatelná z kabiny traktoru, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko nehod či poruch.

 5. Nový válec: má nyní větší průměr a větší počet ozubených kroužků, a je tedy schopen proniknout do půdy snadněji při zajištění hladkého pohybu válce. Umožňuje proto snadnější odstranění zbytků půdy, což je výhodou zejména u těch zakázek, kdy je půda vlhká.

Ať už relizujeme zakázky pro stavební firmy, veřejnou správu či soukromý sektor, je tato povrchová fréza neocenitelním pomocníkem pro efektivní, úspornou a výkonou reliazci jakékoli zakázky. Ozvěte se nám a přesvědčte se sami o výsledku naší práce s tímto inovativním pomocníkem

Poptejte nás


  Bezpečnost

  Práci provádíme s vysokým důrazem na bezpečnost. Navíc jsou naše veškeré práce pojištěni proti případným škodám.

  Široká působnost

  Rizikové kácení stromů a další služby poskytujeme po celé ČR. Zavolejte nám na 776 198 372 a poptejte nás.